Akcja „Kibice Górnika czworonogom 2016″

Na Meczu Noworocznym dość spontanicznie ruszyliśmy z akcją zbiórkową na rzecz konińskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału przez wszystkich sympatyków konińskiego Górnika i nie tylko! Cel jest szczytny – pomoc czworonogom z konińskiego schroniska w czasie mroźnej zimy!

Jak możesz pomóc?

Do 17. stycznia (niedziela) będziemy zbierać we własnym gronie kibiców, wśród wszystkich innych sympatyków Górnika i w całym konińskim środowisku piłkarskim potrzebne zwierzakom rzeczy: koce, kołdry, pościele itp. (wszystkie te asortymenty, które mogą się przydać do ocieplania bud zwierzaków), karmy, smycze oraz finanse na zakup tych artykułów. Jeśli chcesz pomóc:

  • możesz dostarczyć w/w artykuły do siedziby klubu przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie w godz. funkcjonowania sekretariatu lub skontaktuj się z przedstawicielem naszego SSKG i umów się na odbiór Twoich podarunków;
  • przelej parę złotych na konto SSKG z dopiskiem „Akcja schronisko”, dane konta:

    79 1030 00190109851805088390
    Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika
    62-510 Konin, ul. Makowa 3/1

  • przekaż kasę przedstawicielowi SSKG do specjalnej skarbonki akcji dla schroniska (dane kontaktowe tutaj)

Namów znajomych, poszukaj wsparcia u innych!

Przekaż informację o naszej akcji swoim znajomym, może też dołożą swoją cegiełkę! Popytaj wśród kolegów i koleżanek, może mają niepotrzebne w/w artykuły, które przydadzą się zwierzakom ze schroniska. Jak mówi klasyk, „zrób coś dla sprawy, nie czekaj, aż inni zrobią to za Ciebie!”. Po prostu włącz się w naszą akcję i działaj!

Udostępnij grafikę na swoim profilu społecznościowym:

Link: http://kibicegornika.lm.pl/wp-content/uploads/2016/01/schronisko2016.jpg

schronisko2016

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme