Oddaj 1% podatku dla Górnika

Wypełniając rozliczenia podatkowe PIT w tym roku, pamiętajcie, aby oddać 1% podatku na Górnika Konin! To nic nas nie kosztuje, a może przynieść dodatkowy dochód dla konińskiego klubu. Każdy w ramach rozliczenia podatkowego sam może zdecydować, na co przeznaczy swój procent – wystarczy uzupełnić 4 rubryki w swoim zeznaniu. Poniżej krótka instrukcja.


Aby przeznaczyć 1% dla Górnika, wystarczy w zeznaniu PIT wpisać w rubrykach (w zależności od rodzaju PITu mogą one mieć różną numerację i oznaczenie literowe):

WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)

Numer KRS: wpisujemy tutaj 0000042147

Wnioskowana kwota: obliczamy, ile wynosi 1% należnego podatku i następnie zaokrąglamy sumę do pełnych dziesiątek grosza w dół (np. z wyliczeń wyszło 43,24 zł, wpisujemy 43,20 zł)

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

Cel szczegółowy 1%: wpisujemy GÓRNIK KONIN

Wyrażam zgodę: stawiamy krzyżyk (zaznaczenie tej rubryki oznacza, że Urząd Skarbowy przekaże nam dane podatnika, nie jest to wymagane, ale lepiej zaznaczyć).


Chyba nie musimy pisać, żeby do sprawy podejść poważnie. Nie wystarczy, że „zlajkujecie” czy udostępnicie newsa/grafikę z akcją 1%, ale potrzebne jest konkretne działanie. Jeśli rozliczacie się wspólnie z małżonkiem, przekażcie żonie lub mężowi, żeby wpisać 1% dla Górnika. Jeśli rozlicza Was rodzic, wymuście na nim, aby w rubrykach poświęconym 1% wpisali dane jak powyżej. To raptem 4 rubryki, ich uzupełnienie zajmie przysłowiową chwilę, a w skali całego klubu może przynieść realny dochód, który wspomoże Górnika.

ODDAJ 1% PODATKU DLA GÓRNIKA – TO NIC NIE KOSZTUJE! 

1procent16

 

 

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme