Stały przelew Fanatyka na wyjazdy na Górnika!


przelew_top


Weź udział w wyjazdowej akcji Stowarzyszenia! Wspomóż budżet wyjazdowy!

PO CO TA AKCJA?

Wyjazdy w III lidze w sezonie 2016/17 będą sprawdzianem dla nas samych! Łącznie do pokonania będzie prawie 4000 km, a wybrane mecze wyjazdowe będą mierzyć nawet grubo ponad 400 km w jedną stronę! Co za tym idzie, koszt takiego wyjazdu nie będzie tani. Przyda się każda złotówka, która zasili budżet wyjazdowy i sprawi, że dla najmłodszych czy najmniej majętnych fanów, nawet daleki wypad do Wolina czy Szczecina będzie w zasięgu ręki. Szczególnie, że takich wyjazdów w sezonie będzie kilka i z pewnością na jednym nie poprzestaniemy.

PROŚCIEJ BYĆ NIE MOŻE!

Wystarczy wybrać polecenie stałego, co miesięcznego przelewu bankowego wybranej kwoty na konto Stowarzyszenia Sympatyków Konińskiego Górnika, które w sezonie 2016/17 zajmuje się organizacją wyjazdów na mecze konińskiej drużyny. Może to być 20, 30 czy 50 złotych, całość funduszy trafi w 100% na jasny cel – zasili fundusz wyjazdowy! Konto SSKG poniżej:

79 1030 0019 0109 8518 0508 8390
Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika
62-510 Konin, ul. Makowa 3/1

KTO POWINIEN SIĘ WŁĄCZYĆ?

Każdy, kto chce wspomóc reprezentantów Górnika na wyjeździe!

  • Jeśli jeździsz na wyjazdy, wpłacając kasę będziesz sam mógł korzystać z tańszego kosztu wyjazdu, a ponadto wspomożesz innych braci po szalu, którzy z różnych względów często nie dysponują odpowiednim budżetem wyjazdowym na cały sezon.
  • Jeśli nie zawsze możesz jechać na wyjazd, dołóż chociaż swoją finansową cegiełkę! W ten sposób wspomożesz tych, którzy jeżdżą reprezentować Twój klub i Twoje miasto w Polsce!
  • Pracujesz w delegacji albo za granicą? Rzadko masz okazję być na meczu Górnika, ale jesteś z nim całym sercem? Tym bardziej ta akcja jest dla Ciebie! Dołóż parę swoich złotych dla tych, którzy na miejscu dbają o wizerunek Górnika i jego kibiców!

EMIGRACJO NIE ZAPOMNIJ O TYCH, CO ZOSTALI!

Szczególny apel do kibiców Górnika na emigracji, w Niemczech, na Wyspach, we Francji, Holandii czy Belgii! Jeśli nie obcy jest Wam los Górnika, wspierajcie tych co zostali w Koninie i bez względu na przeciwnika, odległość czy inne okoliczności są z klubem na dobre i na złe! Jeśli ze zrozumiałych względów nie macie możliwości wsparcia dopingiem Górnika, możecie pomóc finansowo! Niby tak niewiele, a jednak każda pomoc, każda złotówka będzie przydatna!

JESTEŚMY BIAŁO-NIEBIESKĄ RODZINĄ!

Nigdy nie szukaliśmy żadnych sponsorów, bo wolimy, żeby Ci wspierali klub i jego piłkarzy, a nie kibiców. Jednakże sami możemy sobie pomóc i dlatego zachęcamy wszystkie osoby mieniące się kibicami Górnika do wspólnej akcji! Nie patrz jeden na drugiego, tylko włącz się sam w akcję!

Podsumowanie akcji nastąpi w grudniu podczas tradycyjnej już Wigilii Kibiców Górnika Konin. Wśród osób, które ustawią stały przelew bankowy (niezależnie od kwoty) w okresie do grudnia 2016 będzie rozlosowana nagroda! Losowanie odbędzie się również na wigilii.

przelew_plakat

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme