Transmisja live z meczu w Kaliszu (bez kibiców gości)

Zaplanowany na 26.11.16 mecz w ramach III ligi gr. II, pomiędzy zespołami KKSu Kalisz i Górnika Konin odbędzie się bez udziału kibiców przyjezdnych. Drużyna z Kalisza swoje mecze rozgrywa w obecnym sezonie na stadionie przy Wale Matejki, na którym podobno nie ma obecnie wydzielonego sektora gości. Stadion przy ul. Łódzkiej, znany nam z poprzednich derbów jest obecnie w rozbudowie (nowe trybuny) i rzecz jasna jest wyłączony z użytkowania.

Dzięki życzliwości redaktora sportowego portalu LM.pl, Bartosza Skoniecznego spotkanie w Kaliszu (podobnie jak i kilka wcześniejszych) będzie można jednak obejrzeć na żywo w Internecie. Portal LM.pl zaprasza na video relację w najbliższą sobotę od g. 13.00.

Oczywiście derby bez kibiców oby dwóch drużyn to praktycznie nie derby, a dla najwierniejszych fanów relacja sportowa live to niewielkie lub żadne pocieszenie. Jednakże zachęcamy wszystkich miłośników Górnika do śledzenia tego spotkania na żywo. Tym bardziej, że jeszcze niedawno nie do pomyślenia byłoby to, że mecze Górnika będzie można oglądać na żywo w komórce, praktycznie w każdym miejscu na Ziemi. Starsi kibice z pewnością pamiętają jeszcze czasy, gdzie pierwsze ligowe wyniki pojawiały się ze sporym poślizgiem czasowym na wieczornej Telegazecie : )

Relacja video z Kalisza już w najbliższą sobotę o g. 13.00 na www.lm.pl polecamy!

livekalisz

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme