Podsumowanie akcji „Stały przelew fanatyka…”

Zakończyliśmy akcję „Stały przelew fanatyka na wyjazdy na Górnika”. Czas na krótkie podsumowanie.

Ogólnie akcja wypadła bardzo średnio a w zasadzie to bardzo słabo. Wiele osób pracujących deklarowało się, że wesprze naszą co miesięczną, stałą zbiórkę, która miała na celu dofinansowanie dalekich wyjazdów w III lidze. I na deklaracjach się niestety skończyło. Jak przyszło co do czego, to następowała cisza. Nie będziemy nawet wspominać o tym, że liczyliśmy chociażby na kibiców Górnika na stałej lub nawet czasowej emigracji, których przecież w naszym środowisku nie brakuje. Niestety z zagranicy nie dostaliśmy żadnego wsparcia.

Zebraliśmy w sumie bardzo niską kwotę 870 zł w okresie od wakacji do grudnia zr. Jakby nie patrzeć, mieliśmy już nie raz większe sukcesy w zbiórkach czy to na meczach czy przed różnego typu wydarzeniami. Powodów do radości zatem nie ma żadnych. Na wymienioną kwotę składają się wpłaty od raptem tylko 6 kibiców Górnika Konin (nie liczymy w rozrachunku osób, które dorzuciły okazjonalnie parę złotych przed wyjazdem, itp., tylko wpłaty na konto). Gdzie była reszta? Niech każdy sam sobie odpowie przed lustrem na to pytanie.

Zebrana suma w całości została przekazana zgodnie z ustaleniem na dofinansowanie wyjazdów w III lidze. Osoby, które dokonały wpłat postaramy się wynagrodzić wkrótce. Więcej szczegółów podamy niebawem.

Na koniec WIELKIE DZIĘKI dla tych 6 fanatyków, co wzięli udział w naszej akcji!

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme