Kibice Górnika dla konińskiego schroniska 2017!

Podobnie jak rok temu, także na początku Nowego Roku 2017 ruszamy z akcją zbiórkową na rzecz konińskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt. Zachęcamy wszystkich sympatyków konińskiego Górnika, Waszych znajomych i rodziny, do wzięcia w niej udziału! Za oknami mroźna zima, więc nie ma się co długo zastanawiać. Pomoc zwierzakom w tym okresie to po prostu nasz ludzki obowiązek!

Jak Ty możesz pomóc?

Przez 2 dni, 15 i 16 stycznia br., będziemy zbierać przede wszystkim we własnym gronie kibiców, wśród wszystkich innych sympatyków Górnika i w całym konińskim środowisku piłkarskim potrzebne zwierzakom rzeczy: koce, kołdry, pościele itp. (wszystkie te asortymenty, które mogą się przydać do ocieplania bud zwierzaków), karmy, smycze oraz finanse na zakup tych artykułów. Jeśli chcesz pomóc:

 • możesz dostarczyć w/w artykuły:
  • 15.01.17 niedziela, w g. 10-13.00: zbiórka przy trybunie na hali RONDO w Koninie
  • 16.01.17 poniedziałek, w g. 15-18.00: do siedziby klubu przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie
 • skontaktuj się z przedstawicielem naszego SSKG i umów się na odbiór Twoich podarunków lub przekażę kasę przedstawicielowi SSKG do specjalnej skarbonki;
 • przelej parę złotych na konto SSKG z dopiskiem „Akcja schronisko”, dane konta:79 1030 00190109851805088390
  Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika
  62-510 Konin, ul. Makowa 3/1

Namów znajomych, poszukaj wsparcia u innych!

Przekaż informację o naszej akcji swoim znajomym, może też dołożą swoją cegiełkę! Popytaj wśród kolegów i koleżanek, może mają niepotrzebne w/w artykuły, które przydadzą się zwierzakom ze schroniska. Jak mówi klasyk, „zrób coś dla sprawy, nie czekaj, aż inni zrobią to za Ciebie!”. Po prostu włącz się w naszą akcję i działaj!

Udostępnij grafikę na swoim profilu społecznościowym:

Link: http://kibicegornika.lm.pl/wp-content/gallery/rok-2017/schronisko.jpg

schronisko

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme