Finał akcji dla schroniska

W sobotę 21.01.17 nastąpił finał naszej akcji „Kibice Górnika dla schroniska z Konina” 2017. W sumie przez kilka dni, głównie w biało-niebieskim gronie zbieraliśmy dary, które następnie przekazaliśmy do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie. Wśród rzeczy, które szczególnie przydały się konińskiej placówce była karma, koce, poduszki i wszystko to, czym można ogrzać psie i kocie budy na zimę.

W sobotę około południa zawieźliśmy zebrane rzeczy na ul. Gajową w Koninie, gdzie swoją siedzibę ma schronisko. W sumie zebraliśmy ok. 418 karmy (czyli trochę więcej niż rok temu) i kilkanaście przedmiotów, którymi można było docieplić psie i kocie legowiska. Wszystkie fundusze, które zebraliśmy w całości co do złotówki posłużyły na zakup w/w psiego asortymentu.

Kibice Górnika dla konińskiego Schroniska 2017

Całość została przekazana oczywiście obsłudze schroniska, a nasza delegacja otrzymała okazałe podziękowanie. W tym miejscu serdecznie dziękujemy kibicom, działaczom, trenerom i zawodnikom  KS Górnik Konin, którzy włączyli się w naszą akcję!

Kibice Górnika dla konińskiego Schroniska 2017

 

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme