Mecz z Elaną – informacje dla kibiców Górnika

Już w najbliższy piątek prawdziwy hit na Podwalu! Górnik zagra u siebie z Elaną Toruń! Początek spotkania zaplanowano na godz. 18.00. Bilety na to spotkanie można kupić jedynie do czwartku!

Najważniejsze info dla konińskich kibiców:

– pełna mobilizacja wszystkich osiedli i miejscowości, każdy namawia kumpli, kolegów, kuzynów, rodzinę, itd., musi być nas dużo, ale to zależy tylko i wyłącznie od nas samych!;

– bilety można zakupić jeszcze tylko przez 3 dni: wtorek, środę i czwartek! W dniu meczu nie kupicie nigdzie biletu, więc mamy czas tylko do CZWARTKU włącznie! Radzimy o tym pamiętać, żeby zapominalscy nie budzili się w piątek za późno…

– bilety są w cenie 10 zł dla każdego, do nabycia w 2 punktach: w siedzibie klubu przy ul. Dmowskiego 4 w g. 8-14.30 lub w Salonie Piłkarskim Masita w Koninie, na Zatorzu przy ul. Chopina 17 B (dawniej salon „Zina”) w g. 10-18.00;

– mecz został przełożony z soboty na piątek za sprawą wielkopolskiej policji, wszelkie żale na ten termin należy kierować tylko i wyłącznie do decydentów terminu;

Informacje dodatkowe z profilu FB klubowego:

profilklubowy

Informujemy, iż piątkowy (21.04) mecz pomiędzy zespołami KS Górnik Konin i Elany Toruń będzie miał charakter imprezy masowej o podwyższonym ryzyku. W związku z powyższym przypominamy o kilku podstawowych zasadach.

Zasady dystrybucji biletów oraz wejścia na obiekt:

I. Bilety na mecz sprzedawane są tylko i wyłącznie w cenie 10 zł. Powyższa cena dotyczy wszystkich kibiców: młodzieży, emerytów, rencistów, rodziców z dziećmi oraz kobiet. Obowiązek zakupu biletów nie dotyczy posiadaczy karnetów na rundę rewanżową sezonu 2016/2017.

II. Gospodarze
Bilety można nabywać:
A) w siedzibie Klubu Sportowego Górnik Konin na ul. Dmowskiego 4; wtorek-czwartek; godz. 8:00-14:30
B) w Salonie Piłkarskim na Zatorzu (przy wyjściu z tunelu); wtorek-czwartek; godz. 10:00-18:00

III. Goście
Na obiekt wejdą tylko Ci kibice gości, którzy okażą się ważnym biletem, dokumentem tożsamości oraz figurować będą na liście imiennej (Imię, Nazwisko i Pesel) przesłanej wcześniej przez Klub Elany Toruń. Dla kibiców gości przyznano pulę 200 biletów w cenie 10 zł.

VI. Gospodarze/Goście
WEJŚCIE NA OBIEKT SPORTOWY W KONINIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE ZA OKAZANIEM BILETU IMIENNEGO ORAZ DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI. Kibicie gospodarzy/gości, którzy nie okażą na wejściu przedstawicielom ochrony biletu wraz z dokumentem tożsamości nie zostaną wpuszczeni na obiekt!

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych oraz środków odurzających.

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme