Akcja 60+ czyli cegiełki na mecz jubileuszowy!

Ruszamy na nowo z kolejną akcją! Akcja 60+, czyli 60 zł na 60 lecie Górnika Konin!


CEL – MECZ JUBILEUSZOWY! 

Wesprzyj naszą akcję 60+, której celem jest zebranie funduszy na oprawę meczu jubileuszowego! W czerwcu mija dokładnie 60 lat, od kiedy powstał oficjalnie Klub Sportowy Górnik Konin! Mecz na Podwalu w ostatniej ligowej kolejce z KKSem Kalisz to doskonała okazja, by godnie uczcić jubileusz najstarszego klubu sportowego w naszym mieście! Chcemy przygotować specjalną oprawę na to spotkanie, ale nie będzie to możliwe bez Waszej pomocy!


WESPRZYJ KIBICÓW CEGIEŁKĄ!

Dlatego apelujemy o wsparcie specjalną cegiełką w wys. 60 złotych! Zebrane fundusze w całości posłużą na przygotowanie wspaniałego widowiska i piłkarskiego spektaklu na Podwalu! Cegiełki można wpłacać na konto kibiców ze Stowarzyszenia:

79 1030 00190109851805088390
Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika
62-510 Konin, ul. Makowa 3/1

Fundusze można przekazać również osobiście, bezpośrednio do reprezentantów SSKG na meczach Górnika lub uprzednio kontaktując się z nimi (zakładka kontakt).


DO KOGO KIERUJEMY NASZ APEL?

Przede wszystkim do nas samych, do wszystkich kibiców Górnika! Tych „z młyna” , ale również z każdego innego sektora! Do tych z Konina i okolic, jak i do fanów Górnika, którzy mieszkają poza granicami naszego miasta czy kraju! Liczymy na emigrantów, wierząc nie przejdą obok akcji obojętnie! To jak przygotowany będzie mecz jubileuszowy zależy tylko i wyłącznie od nas samych – jak my zadbamy o to widowisko, tak będzie wyglądać prawdziwe święto Górnika na trybunach!


GRANTY DLA WPŁACAJĄCYCH!

Każdy, kto w terminie do 3 czerwca 2017 wpłaci cegiełkę 60 zł na konto SSKG otrzyma zestaw upominkowy, na który będzie się składać bilet wstępu na mecz z KKSem Kalisz oraz specjalny, unikatowy i okazjonalny szalik klubowy Górnika z motywem nawiązującym do 60-lecia (szal nie będzie dostępny w normalnej sprzedaży!). Gratka nie tylko dla kolekcjonerów! Pokażmy, że hasło „Duma i Tradycja” w przypadku Górnika po prostu zobowiązuje!


Infografika – link bezpośredni: http://kibicegornika.lm.pl/wp-content/uploads/2017/05/60plus.jpg

60plus

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme