Zaległe podsumowanie akcji „60+” i Jubileuszu Górnika

Po każdej akcji zawsze jest czas na krótkie podsumowanie, więc nie może się obyć bez zaległego podsumowania akcji „60+”, jeszcze z czerwca br. Jak to mówią lepiej późno niż wcale, więc formalności musi stać się za dość.

szale1

Akcja zakończyła się sukcesem i z pewnością możemy być z niej zadowoleni. A w zasadzie to możemy być zadowoleni z wszystkich konińskich kibiców, którzy w niej uczestniczyli. W sumie mieliśmy ponad 50 wpłat, które kwalifikowały kibiców do otrzymania specjalnie przygotowanego na tę okoliczność, jubileuszowego szalika KS Górnik Konin. Oczywiście byli tacy, którzy jak zobaczyli szalik to chcieli go również kupić lub dopiero wówczas dorzucić swoją wpłatę / cegiełkę do puli, ale niestety wtedy było już za późno. Szal otrzymali wszyscy, którzy na czas dorzucili się do naszej zbiórki w kwocie minimalnej, określonej zresztą jako warunek.

Jubileusz 60-lecia Górnika wypadł nadzwyczaj pomyślnie. Spora liczba widzów na stadionie, oscylująca razem z gośćmi nawet około tysiąca, wspaniała atmosfera na trybunach, ogromna sektorówka nad głowami wszystkich konińskich kibiców, do tego 350 koszulek z hasłem DUMA KONINA i herbem Górnika rozdanych całkowicie za darmo dla kibiców dopingujących na wejściu na stadion, żywiołowy doping przez pełne 90 minut oraz odśpiewane symbolicznie w 60 minucie gromkie sto lat dla klubu, które uświetnione zostało wspaniałym pokazem konińskich ultrasów. Dopełnieniem szczęścia było rzecz jasna efektowne zwycięstwo Górnika nad zespołem z Kalisza 3-1.

60_2

Wszystkie fundusze, które zostały zebrane w ramach akcji „60+” zostały praktycznie co do grosza, spożytkowane na organizację tego meczu i widowiska na trybunach. Raz jeszcze dziękujemy KAŻDEMU, kto dorzucił swoją złotówkę do naszej akcji i w ten sposób przyczynił się do uświetnienia Jubileuszu Górnika! GÓRNIK TO SIŁA, BIAŁO-NIEBIESKA RODZINA!

60_1

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme