21.10.17 – Mecz z Elaną Toruń – informacje!

Wielkimi krokami zbliża się do nas prawdziwe widowisko na Podwalu! Już 21 października, w sobotę o g. 14.00 zagramy z Elaną Toruń! Poniżej informacje dla wszystkich sympatyków konińskiego Górnika w tym temacie:

 

PRZYJDŹ NA MECZ! WESPRZYJ GÓRNIKA!

Nie trzeba chyba nikomu mówić, że obecność na tym spotkaniu to obowiązek każdego kibica Górnika Konin! Zagramy z drużyną, której kibice również przyjadą na to spotkanie na Podwale, na dodatek zapewne będą oni wspierani przez kibiców z Kalisza! Obowiązuje pełna mobilizacja wszystkich osiedli. Zarezerwuj sobie już teraz sobotę 21 października! O godz. 14.00 meldujemy się wszyscy na stadionie przy Podwalu i głośnym dopingiem wspomagamy Dumę Konina!

__________________________________________________

JAK MOŻESZ POMÓC PRZY TYM MECZU?

Po pierwsze – namów kolegę, znajomego, zmobilizuj ludzi na swoim osiedlu. To ilu nas będzie tego dnia w sektorze zależy tylko od nas samych! Nie licz na innych, działaj sam! Weź ze sobą paczkę znajomych, kolegów z podwórka czy znajomych ze szkoły lub pracy. W tym dniu wszyscy reprezentujemy Konin!

Po drugie – wesprzyj ultrasów! Konińscy ultrasi przygotowują małą oprawę na to spotkanie. Ta jednak trochę kosztuje, a środki jakimi dysponujemy nie zawsze są wystarczające. Przyda się każda złotówka, od Ciebie czy Twoich znajomych! Przelej min. 10 zł na konto SSKG: nr konta to 79 1030 00190109851805088390. Pamiętaj, że wszystkie zebrane w ten sposób fundusze posłużą temu, żeby atmosfera podczas spotkania z Elaną była jak najlepsza! Tylko z Twoją pomocą finansową ten mecz będzie prawdziwym widowiskiem na boisku i trybunach!

Po trzecie – wydrukuj i rozwieś plakat w swojej okolicy! Wystarczy, że wydrukujesz chociaż 5 sztuk plakatów i rozwiesisz je w swojej okolicy, np. w okolicy baru, szkoły, pizzerii, orlika, itp. itd. Nie czekaj aż inni to zrobią za Ciebie, po prostu Ty zrób coś dla sprawy! Link do plakatu tutaj.

__________________________________________________

BILETY

Mecz z Elaną będzie imprezą masową. Bilety na to spotkanie będą imienne, w cenie 10 zł. Bilety trafią do przedsprzedaży i podobnie jak poprzednim razem, będzie je można nabyć w klubie oraz w Salonie Piłkarskim Masita na konińskim Zatorzu (Chopina 17b). Radzimy zaopatrzyć się w bilet w przedsprzedaży, gdyż nie wiadomo, czy kasa biletowa będzie w dniu meczu czynna.

Bilety ulgowe nie będą obowiązywać na ten mecz. Wg posiadanych informacji, posiadacze karnetów wchodzą na spotkanie za okazaniem karnetu.

__________________________________________________

W DNIU MECZU

Pamiętaj, że w dniu meczu nie obowiązują żadne wymówki. Wszyscy widzimy się w sektorze i dopingujemy Górnika. Jeśli będą przewidziane zbiórki kibiców w poszczególnych miejscach, dowiesz się o tym z profilu na Facebooku! Pamiętaj o tym, że w tym dniu w Koninie będą obecni kibice gości, dlatego uprzedzamy, aby samemu nie zapuszczać się z barwami w podejrzane miejsca.

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme