Bilety na mecz z Elaną już w sprzedaży!

Jak informuje oficjalna strona klubu, bilety na mecz z Elaną Toruń są już dostępne w sprzedaży. Poniżej info:

Sobotni (21.10) mecz pomiędzy zespołami KS Górnik Konin i Elany Toruń będzie miał charakter imprezy masowej o podwyższonym ryzyku. W związku z powyższym przypominamy o kilku podstawowych zasadach. Zasady dystrybucji biletów oraz wejścia na obiekt:

I. Bilety na mecz sprzedawane są tylko i wyłącznie w cenie 10 zł. Powyższa cena dotyczy wszystkich kibiców: młodzież, emerytów, rencistów, rodziców z dziećmi oraz kobiet. Obowiązek zakupu biletów nie dotyczy posiadaczy karnetów, kart członkowskich oraz kart VIP na rundę jesienną sezonu 2017/2018.

II. Gospodarze Bilety można nabywać:

A) w siedzibie Klubu Sportowego Górnik Konin na ul. Dmowskiego 4; poniedziałek-piątek; godz. 7:00-15:00

B) w Salonie Piłkarskim na Zatorzu (przy wyjściu z tunelu); poniedziałek-piątek; godz. 10:00-18:00; sobota 10:00-14:00 UWAGA! BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY OD DNIA DZISIEJSZEGO (11.10) DO PIĄTKU 20 PAŹDZIERNIKA!

III. Goście Na obiekt wejdą tylko Ci kibice gości, którzy okażą się ważnym biletem, dokumentem tożsamości oraz figurować będą na liście imiennej (Imię, Nazwisko i Pesel) przesłanej wcześniej przez Klub Elany Toruń. Dla kibiców gości przyznano pulę 200 biletów w cenie 10 zł.

IV. Gospodarze/Goście WEJŚCIE NA OBIEKT SPORTOWY W KONINIE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE ZA OKAZANIEM BILETU IMIENNEGO ORAZ DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI. Kibicie gospodarzy/gości, którzy nie okażą na wejściu przedstawicielom ochrony biletu wraz z dokumentem tożsamości nie zostaną wpuszczeni na obiekt! Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych oraz środków odurzających.

źródło: KS Górnik Konin

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme