Mecz z Kotwicą Kołobrzeg 23.03.19!

Już niebawem czeka nas najlepszy pod względem kibicowskim mecz w Koninie w rundzie wiosennej 2018/19! Na Podwalu, w sobotę 23.03.19 Górnik Konin zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg. Poniżej garść najważniejszych informacji organizacyjnych.

Spotkanie będzie miało charakter imprezy masowej, a co za tym idzie, osoby z zakazami wstępu na tego typu imprezy nie będą niestety mogły wejść na stadion. Uprzedzając niepocieszonych z tego powodu, takie wymogi niestety są podobno konieczne, żeby nie powiedzieć, że wymagane przez służby mundurowe.

Rozpoczęła się już przedsprzedaż biletów. Wejściówki są imienne i w cenie 15 zł są już dostępne do nabycia w 3 punktach w Koninie:

– w siedzibie Klubu Sportowego Górnik Konin (ul. Dmowskiego 4), poniedziałek – piątek, godz. 7:00 – 15:00

– w Salonie Piłkarskim 4TEAM (ul. Wojska Polskiego 37), poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 18:00, sobota, 10:00 – 14:00

– w Komisie GSM (ul. Przyjaźni 4, obok CH E.Leclerc) poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 18:00

Bilet w dniu meczu z Kotwicą Kołobrzeg (23.03) do nabycia jedynie w kasie stadionowej w cenie 20 zł. Kasa na stadionie zostanie otwarta na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania, ale tego wariantu nie polecamy nikomu. I nie chodzi o to, że jest drożej, ale w przypadku zakupu biletu w przedsprzedaży, unikamy zwyczajnie stania w kolejce przed stadionem. A ta jak pokazały poprzednie przypadki nie jest krótka i zdarzało się nawet, że ostatni kibice z kolejki biletowej wchodzili na Podwale dopiero po pierwszej połowie meczu.

Klub we współpracy z naszym Stowarzyszeniem oraz sponsorem klubu firmą Chemat, przygotował niespodziankę dla pierwszych kilkuset kibiców Górnika. Na wejściu dla kibiców gospodarzy uszykowane będą specjalne szale kibica z hasłem „Sportowa Duma Konina”. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy, więc mamy kolejny argument za tym, by nabyć jednak bilet w przedsprzedaży. Ostatnie osoby wchodzące na stadion raczej nie mają co liczyć na to, aby wystarczyło dla nich szalików specjalnie przygotowanych na ten mecz przez klub.

Na to spotkanie obowiązuje pełna mobilizacja wszystkich kibiców. Niezależnie czy starzy, czy młodzi, wszyscy tego dnia widzimy się na Podwalu i głośnym dopingiem wspieramy Biało-Niebieskich! Swój przyjazd na to spotkanie zapowiadają oczywiście kibice Kotwicy, którzy z pewnością będą mogli liczyć na wsparcie sympatyków Pogoni Szczecin, a także kibiców z Kalisza. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że w tym dniu nie ma żadnych wymówek dla obecności na naszym sektorze.

Przygotowaliśmy specjalne plakaty i afisze zachęcające do udziału w tym spotkaniu. Osoby, które pomogą nam je dystrybuować muszą pamiętać, że zawieszamy/rozklejamy je tylko w miejscach do tego dozwolonych/za zgodą właściciela. Chcemy dotrzeć do możliwie największej liczby osób, stąd szczególnie należy zadbać o miejsca wzmożonego ruchu pieszego, np. okolice szkół, barów, sklepów osiedlowych, siłowni, itp.

I najważniejsze: każdy namawia znajomych i przekonuje niezdecydowanych! To jaka będzie frekwencja na meczu zależy tylko od nas samych! Pokażmy, kto ma najlepszych kibiców w Koninie! Sportowa Duma Konina wzywa na stadion!

 

 

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme