Derby z Kaliszem – informacje

To już pewne. Derby z Kaliszem zagramy 30 maja 2015 o g. 17.00 na stadionie przy Podwalu. Po wielu trudnych rozmowach na linii klub-miasto-mundurowi udało się wypracować mechanizm, który pozwoli na organizację tego piłkarskiego święta dla kibiców w Koninie. Zamieszanie było jednak spore i przez chwilę pojawiła się obawa, czy derby w ogóle odbędą się z kibicami.

Teraz garść informacji: do sprzedaży będzie ŁĄCZNIE ok. 1300 biletów, z czego do Kalisza trafi 200 wejściówek,zatem dla nas zostanie 1100 biletów. Jak na IV ligowe spotkanie niby dużo, ale wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami, więc radzimy się spieszyć z zakupem. Bilety dla wszystkich będą po 10 złotych. Bilety są tylko imienne i będzie je można zakupić tylko do 29.05.15. W dniu meczu nie będzie sprzedaży biletów.

Zapisy na bilety już trwają na osiedlach. Bilety będzie można zakupić także osobiście w Salonie Piłkarskim w Koninie, na Zatorzu przy ul. Chopina (wyjście z tunelu PKP na Zatorze, dawna „Zina”). Każde osiedle prowadzi pełną mobilizację! Co jak co, ale na derbach musimy się pokazać konkretnie! Jeśli spełnią się plany Kalisza o awansie, mogą to być ostatnie derby w przeciągu najbliższych kilku lat! Nie ma zatem na co czekać, jedziemy z przygotowaniami!

W Zinie bilety powinny być dostępne od 15 maja 2015.

www.gornik.konin.pl/derby – tam możecie sprawdzać informacje na tematy organizacyjne dla derbów.

Bilety imienne będą sprawdzane przy wejściu na stadion, oczywiście nie musimy pisać, że będzie kipisz i obowiązuje zakaz wnoszenia jakichkolwiek podejrzanych przedmiotów na stadion.

Wkrótce na osiedla trafią plakaty derbowe. Każdy, kto otrzyma plakaty rozkleja je u siebie na rejonie. Żeby nie było, że plakaty trafią do szuflady. Doceńcie pracę innych. PEŁNA MOBILIZACJA! 

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme