Jak dołączyć lub pomóc?


Wstąp w nasze szeregi

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego stowarzyszenia, po prostu skontaktuj się z nami. W zakładce kontakt znajdziesz nasze dane kontaktowe. Możesz również zapytać o nasze stowarzyszenie podczas meczów Górnika w Koninie. Dzięki uczestnictwu w naszym stowarzyszeniu będziesz mógł pomóc konińskiego klubowi. Jako członek naszej organizacji będziesz miał wpływ na kierunki jej działań i podejmowane decyzje, przyczynisz się także do promocji naszego klubu. Jedynie czego od Ciebie oczekujemy to zaangażowania i regularnych opłat składek członkowskich. Miesięczna składka członkowska to tylko 10 złotych.

Zorganizuj fanów w Twojej miejscowości!

Jeśli nie mieszkasz w Koninie, a kibicujesz „Górnikowi”, rozejrzyj się dookoła i zobacz, czy przypadkiem nie ma więcej takich osób jak Ty w Twojej miejscowości! Być może już wkrótce uda Ci się stworzyć swoisty fan club „Górnika” , tam gdzie na co dzień mieszkasz! Pamiętaj, razem zawsze łatwiej! Jeśli wiesz, że masz szansę, aby ogarnąć ze swojego otoczenia ludzi, którzy kibicują Biało-Niebieskim odezwij się do nas. Pomożemy Ci się zorganizować, a najlepsze fan cluby na pewno zostaną dostrzeżone i docenione. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, po prostu skontaktuj się z nami.

Wspomóż kibiców finansowo!

Jesteśmy organizacją, która swoją podstawową działalność (określoną w regulaminie) utrzymuje tylko i wyłącznie ze składek członkowskich.

Jednakże w zdecydowanej większości popieramy wszystkie akcje i zbiórki pieniężne , organizowane przez konińskich kibiców, nawet niekoniecznie zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu. Wiemy, że dzisiejsze kibicowanie nie jest tanim hobby, a każda zebrana złotówka jest spożytkowana w godnym celu. Dlatego też zachęcamy gorąco do wspierania konińskich kibiców. Numer konta, na które możecie przelewać nawet symboliczne kwoty podajemy w zakładce konto kibiców.

© Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika 2015 Frontier Theme